درباره ما

درباره ما:
شرکت تعاونی کشت و صنعت حنیف، مجتمع سردخانه و بسته بندی حنیف را در سال 1398، در جنوب تهران و در نزدیکی مراکز توزیع و حمل میوه و تره بارو محصولات کشاورزی احداث نموده است، بطوریکه فاصله این مجتمع تا میدان مرکزی میوه و تره بار تهران حدود 15 دقیقه و فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) حدود 25 دقیقه و تا بازار بزرگ تهران و مرکز عرضه خشکبار و خرما حدود 30 دقیقه می باشد.
سردخانه های حنیف مشتمل بر 13 اتاق سرد دو مداره(بالای صفر درجه و زیر صفر درجه)، در ابعاد 400 مترمکعب تا 1300 مترمکعب می باشد. سرمایش سردخانه بوسیله 14 یونیت مجزای فریونی تأمین می شود.در این سردخانه با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا و نصب دوربین های مختلف، امکان مشاهده وضعیت دما، رطوبت و تصویر کالای موجود در هر اتاق برای صاحب کالا،از طریق گوشی تلفن همراه، فراهم شده است.

 

 

سردخانه حنیف، آمادگی نگهداری انواع میوه، خرما، خشکبار، لبنیات،صیفی و سایر مواد غذایی را دارد.
بخش بسته بندی این مجتمع تحت نام تجاری   شامل واحد سورتینگ و بسته بندی انواع میوه، خرما، خشکبار، حبوبات، غلات، صیفی و برنج می باشد.
شرکت کشت و صنعت حنیف با توجه به سابقه و تجربه و امکانات فوق، آمادگی تأمین میوه سازمان ها و فروشگاه های زنجیره ایی و مراسم مختلف را دارد.
مجتمع سردخانه و بسته بندی حنیف، دارای باسکول 60 تنی تمام الکترونیک استاندارد می باشد.

سورتینگ و سردخانه حنیف آماده همکاری با تجار ، بازرگانان ، صادرکنندگان،  صاحبان بار در زمینه نگهداری ، سورت ، بسته بندی و نگهداری انواع میوه ، صیفی جات ، سبزیجات (باقالا ، نخودفرنگی … ) ، نوشیدنی ( آب معدنی ، آبمیوه …) می باشد.